Viser 8 ansatte fra Andre ansatte

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Jan-Helge Atterås Utdanningsdirektør Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Jan-Helge.Atteras@bfk.no
Desiree Ciljan Jakobsen Ikke definert Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Desiree.Ciljan.Jakobsen@bfk.no
Kai Johansen Ikke definert Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Kai.Johansen@bfk.no
Tone Kvåle Spesialrådgiver Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til tone.kvale@bfk.no
Seyed Soha Raed Saksbehandler Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Seyed.Soha.Raed@bfk.no
Line Ormaasen Usland Prosjektsjef Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Line.Ormaasen.Usland@bfk.no
Fredrik Wiktorin Ikke definert Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Fredrik.Wiktorin@bfk.no
Geir Årset Ikke definert Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Geir.Arset@bfk.no