Viser 10 ansatte fra Dokumentenheten

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Gry Abrahamsen Konsulent Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til Gry.Abrahamsen@bfk.no
Reidar Bjurstrøm enhetsleder Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til reidar.bjurstrom@bfk.no
Gunn Eriksen Konsulent Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til gunn.eriksen@bfk.no
Andrea Cecilie Kvisle Fjeldstad Dokumentbehandler/Arkivar - Seniorkonsulent Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til Andrea.Cecilie.Kvisle.Fjeldstad@bfk.no
Kate Jansen Konsulent Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til Kate.Jansen@bfk.no
Frida Jørgensen Konsulent Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til Frida.Jorgensen@bfk.no
Elena Osuna-Bevia Arkivar Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til Elena.Osuna.Bevia@bfk.no
Katharina Smedsrud Arkivmedarbeider Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til Katharina.Smedsrud@bfk.no
Lisa Stende Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til Lisa.Stende@bfk.no
Mona Thoresen Konsulent Kvalitetsavdelingen Dokumentenheten Send e-post til mona.thoresen@bfk.no